Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg csak a hülyék lehetnek...

Tényleg csak a hülyék lehetnek rendőrök?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy azokat inkább felveszik akiknek jó a fizikai felvételijük mint azokat akiknek kevésbé de a tanulmányi jobb. meg azt hallottam nem szeretik az okosembereket ott. Lehet hülyeség mondjuk
2014. jan. 5. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Van benne valami de azért nem egészen így van.


Én hallottam hogy a fizikai alkalmasság tényleg nagyon fontos meg állítólag az elméleti része is elég nevetséges. Persze ez szaktól is függ. De a legtöbbnél főleg a sima járőrnél elég ha megvan az érettségi és mellé a jó fizikum és kalap.

A nyomozói vagy a komolyabb szakokon persze az elmélet is számít.

De van ebbe igazság amit mondasz.

2014. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem magától értetődő, mármint h inkább azokat veszik fel akinek jobb a fizikai felvételijük. Egy rendőr legyen kemény, tudjon védeni, az a dolguk. Hogy védjen meg téged egy fizikailag sz@r rendőr pl.: a betörőktől ha egyet kap és ott marad. Okos ember meg nem nagyon megy rendőrnek mert akinek van esze az megy tanulni nem holmi rendőrnek annyi fizetésért.
2014. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendőr és rendőr között sok különbség van. Nem mindegy, hogy járőr vagy vagy az internetrendőrség hackere.

Az biztos, hogy egy katonai jellegű hierarchikus szervezetben szeretik az irányítható embereket, és aki túl okos, azt általában nehezebb irányítani. De azért nem hiszem, hogy a jó jegyek miatt ne vegyenek fel valakit.

2014. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rendőrtiszti főiskolára (most már NKE) elég magas pontok voltak, amikor én néztem, pl nyomozóknak meg ilyesmiknek bőven 400 felett volt.
2014. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amiről ti beszéltek, az max rendészetiben van. Az NKE-n nincs olyan, hogy butákat felvesznek, mivel ugyanolyan ponthatár van, mint a többi egyetemen. Csak itt pluszba meg kell felelni 3 alkalmasságin és egy elbeszélgetésen. Szóval ha nem tudjátok hogy működik, akkor inkább maradjatok csöndben mielőtt hülyét csináltok magatokból.
2014. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Az előtted lévő választ írtam, amiben éppen megvédem a rendőröket, de olyan gusztustalan stílusod van, hogy rosszul lettem tőle. Még mindig tartom, hogy nem minden rendőr hülye, de sajnos többek között miattad gondolják így az emberek. Mennyi energiádba telt volna normálisan megfogalmazni a választ úgy, hogy ne legyél egy utolsó bunkó gyökér?
2014. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem a tiédre reagáltam, sőt el sem olvastam a többi hozzászólást végig sem olvastam, csak a kérdésre válaszoltam. Nem vagyok rendőr.
2014. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De köszönöm az aranyos jelzőidet, én senkire nem írtam rosszat, csak meg akartam előzni, hogy megint az következzen, hogy mindenki rendőrnek készül csak van aki továbbtanul.
2014. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De akkor bocsánatot kérek, nem akartam senkit megbántani, tényleg hülyén jött ki.
2014. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!