Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik Mezőgazdasági szak ér...

Melyik Mezőgazdasági szak ér többet egyetemen?

Figyelt kérdés

1. Mezőgazdasági mérnöki

2. Növénytermesztő mérnöki

3. Természetvédelmi mérnöki

4. Környezetmérnöki

5. Környezetgazdálkodási agrármérnöki



Minden válaszolónak zöld!!!!!



2014. jan. 7. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Mezőgazdasági mérnök, állattenyésztő szakiránnyal.

Mellesleg megsúgom: a "környezetmérnöki" szak egyáltalán nem agrár szak, hanem műszaki, abból is a legalja (állítólag).

2014. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és ami a listádról hiányzik, de keresett agrár szak: élelmiszermérnök és a növényorvosi.
2014. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
élelmiszermérnökire nem akarok menni, ahogy állatokra sem szeretném szakosodni, épp ezért írtam le ezeket az alapszakokat...
2014. jan. 7. 10:09
 4/7 A kérdező kommentje:
de azért köszi és ment a zöld természetesen..
2014. jan. 7. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Bármelyik agrár- vagy környezettudományi, biológiai, ökológiai alapszak jó, ha jó egyetemen választod. (Javasolhatóak: SZIE, ELTE, BGME,

nem javasolhatóak: BCE, Debrecen, Keszthely, Mosonmagyaróvár, Kaposvár)

2014. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs növényorvosi szak csak MSc-n. Kihagytad a szőlész-borászt, a kertészmérnökit egyébként.

A környezetgazdálkodás elég jó, van elhelyezkedési lehetőség is. Ezen a szakon vagyok végzős hallgató egy vidéki főiskolán (hiába főiskola-egyetem, mert már BSc és MSc diplomáról beszélünk!), és abszolút tudom ajánlani.

Ha kérdésed van ezekkel kapcsolatban, írj nyugodtan! :)

2014. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

@EmberAdam3:

Ne haragudj, viszont mi alapján húzod le a DE-t? Az egyik legjobb agráregyetemről beszélünk, meg sem közelíti se a SZIE, se a BCE!


Előző voltam!

2014. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!