Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan, aki BGF pénzügy-szá...

Van olyan, aki BGF pénzügy-számvitelre szeretne jelentkezni, és tudja biztosra, hogy nem lesz meg a 458 pont?

Figyelt kérdés
Én is ilyen cipőben járok, és eddig úgy volt, hogy emeltezek matekból. De ahogy a szünetben a leendő pontjaimat számolgattam, maximum a 400-410 pontot tudnám elérni (és még optimista voltam :D) Szóval úgy gondolom, hogy lehetséges, hogy felesleges lenne a matek emelt, hiszen a plusz 50 ponttal sem érem el az államit, az önköltséges pedig elég alacsony. Emellett nem is elvárás az emelt szintű érettségi. Kicsit attól tartok, hogy annyira elszúrom a matekot, hogy jobban járnék egy erős középszintűvel. Van olyan, aki hasonló helyzetben van? Mit gondoltok? Érdemes lenne belevágni, vagy csak felesleges stressz? Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2014. jan. 8. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

En :)

Sanszos, h nem lesz annyi pontom, de en corvinust jelolok elso 2 helyre, aztan ha nem jon ossze, akkor marad a bgf.

Ha tutira tudod, hogy nem lesz meg akkor szerintem ne eroltesd, bar vesztenivalod nincs. A 260 pontot csak elered... ;)

2014. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!