Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen jegyekkel van esélyem...

Ilyen jegyekkel van esélyem arra, hogy felvegyenek a LKG-ba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, ha felvennének engem a Leövey Klára Gimnáziumba..félévkor 4 tárgyból 4 leszek, a többi mind 5, ilyen jegyekkel és mondjuk egy olyan 60-70 pontos felvételivel szerintetek van esélyem + a szóbeli?

2014. jan. 8. 19:48
 1/8 anonim válasza:
Egészen biztos, hogy van esélyed, ne aggódj :) Én is nagyon szeretnék bekerülni, körülbelül 2-3 tantárgyból lesz négyesem, de nagyon félek, főként a központitól. Ettől függetlenül szerintem simán van esélyünk rá ;)
2014. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Simán! A Leövey nem annyira nehéz bekerülni, elég egy 4-es átlag, egy átlagos írásbeli (ez tavaly 50 pont volt) és egy jó szóbeli, amire neked -ha ennyire jól tanulsz- nem is kell készülnöd, tök átlagos dolgokat kérdeznek. :)
2014. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4,2 lesz az átlagom és tavaly évvégén is ennyi volt, szerintetek nekem is van azért ide esélyem? Ti hanyadik helyen jelölitek meg az LKG-t? És milyen gimiket írtok még be?
2014. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én az LKG-t elsőnek jelöltem, de van egy szak, amit csak negyediknek :) Egyébként utolsó, tuti van esélyed neked is ;)


első válaszoló

2014. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ettől egy kicsit megnyugodtam, én lehet hogy az LKG-t első helyen fogom megjelölni pl. az angol NYEK-es tagozatot, média :) ti milyen tagozatot jelöltök meg? :)
2014. jan. 14. 19:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült nektek a felvételi? :D
2014. jan. 18. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a Leövey-t jelöltem meg elsőnek angol szakon. :) a felvételi olyan 70 pontos lesz ha mázlim van :D neked?
2014. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én tegnap már megnéztem a javítókulcsot és nekem kb 65-68 pont lesz :)
2014. jan. 19. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!