Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezési lap: Ez így...

Jelentkezési lap: Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés

Kiválasztottam egy szakot...a képzés indul államilag finanszírozottan és költségtérítésesen is.

Elsőre az államilag finanszírozottat szeretném megjelölni, hátha sikerül :D de utána ugyan azt a szakot költségtérítésesen is meg lehet jelölni? Ezt lehet így? Nagyon szeretnék erre a szakra menni :D :D


2009. nov. 30. 17:37
 1/4 anonim válasza:

Szia!Lehet,így én is így csináltam,de tutira nem fognak az államira felvenni,csak a fizetősre.Én,meg több más ismerősöm is így csinálta és fizetős lett belőle.De próbáld meg,nem veszítesz vele semmit!

sok sikert

2009. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :D igen, akkor majd így fogom megjelölni
2009. nov. 30. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet így, de ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha az adott intézményben azt látják, hogy te a költségtérítéses képzést is megjelölted, abból azt szűrik le, hogy neked van pénzed kifizetni a képzést (és akarod is), így pedig természetesen hülyék lesznek államilag finanszírozottra felvenni.

De ha nem sajnálod rá a pénzt, és biztosan ki is tudod fizetni, akkor hajrá! :)

2009. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ja mondjuk ez igaz :D :D

A fizetés (kezdetben) apám feladata, ő akarja hogy megjelöljem az államilag finanszírozottat, mert nagy könnyítés lenne neki :D...

viszont én költségtérítésest is meg akarom jelölni, mert ha nem vesznek fel első helyre és a második helyen már nem az a szak lenne, akkor ugrott az egész mármint az a szak :(

2009. dec. 1. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!