Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes ez esetben tenni?...

Mit érdemes ez esetben tenni? Újabb Bsc szak, vagy tovább a környezettudomány Msc-re?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy idén végzek környezettan Bsc szakon (SZTE), és már ideje lenne kitalálni,hova felvételizzek. Tudom, mekkora fos a szakom,mert munkát se lehet vele kapni, de azért ide jöttem,mert érdekel, amit itt tanulunk. Teljesen tanácstalan vagyok ugyanis tudom, hogy Msc diplomával se túl nagy esélyem van olyan munkát találni ilyen végzettséggel, ami szakmába vágó - max mehetek a Mekibe krumplit sütni. :D


Így tehát a kérdésem: érdemes a szakhoz tartozó mesterkurzust elvégeznem, vagy jelentkezzek újabb Bsc szakra? Természettudományok közül melyik szakra érdemes menni?


Kérlek,segítsetek, mert teljesen kétségbe vagyok esve... :(


2014. jan. 9. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne kedved ahhoz, hogy környezettudomány MSc, majd doktori, és ott maradsz az egyetemen kutatni és oktatni?
2014. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kutatni volna kedvem, de oktatni egyáltalán nem szeretnék.
2014. jan. 11. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak kutatni nem lehet egyetemen?

Nem vagyok benne, BSc elején vagyok, de engem vonzana egy ilyen lehetőség.

2014. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én még nem találkoztam olyannal,aki Phd-t végzett ezen a szakon és csak kutatna.
2014. jan. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!