Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy szakot nehezebb elvégezni...

Egy szakot nehezebb elvégezni levelezősön mint nappalison?

Figyelt kérdés

Amikor anno érettségiztem még nem tudtam mit akarok,hiàba lett jó az érettségim nem érdekelt semmi,majd elpazaroltam egy és fél évet egy olyan technikusira ami meg végképp nem az én vilàgom volt.

Dolgozni kezdtem mint adminisztràtor.Belecsöppentem az építkezés papíros részeibe(elszàmolás stb.)

Nagyon megtetszett ez az egész,jó is vagyok benne.

Először egy építésztechnikusira gondoltam de sokaktól azt a tanàcsot kaptam,hogy egyből menjek építészmérnökire mert az jobban megéri.


Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar levelezős építészmérnöki szaka volna nekem a legideàlisabb mert dolgoznom is kell.


Nehezebb így elvégezni?


A másik hogy a szak érdekében szeretnék tenni egy felsőfokù matekot.Azt letehetem a volt szakközepes sulimban ?


Bàrki aki erre a szakra jàr leírhatja milyen,mennyire nehéz.Olyan is írhat aki nem erre jàr de levelezős szakot végez.


Bàrmilyen tanàcs,vélemény érdekel.

Előre is köszönöm .


21/l


2014. jan. 9. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A te esetetben igen, mert talán egy magolós szakot nem sokkal nehezebb vagy másabb elvégezni, de egy mászaki képzést igen.
2014. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha kezdeni akarok valamit az életben nem lébecolhatok mindig egy érettségivel :(


De köszönöm a vàlaszid,tudom h igazad van :)

Annyi segítségem lenne h a főnökeim mind építészeti szakokkal bírnak,ki ezzel ki azzal.

2014. jan. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!