Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 2014es érettségi tételek...

A 2014es érettségi tételek ugyan azok lesznek mint a 2013-as tételek?

Figyelt kérdés
A tesóm tavaly érettségizett. Ő a 2012es tételekből tanult. Gondoltam én is. Jó jegyeket akarok szerezni és már most elkezdtem tanulni. De nem tudom hogy a tavalyi tételek ugyan azok lesznek e. Esti gimibe járok és nem tudok mindig bemenni. Valaki segítsen már. :)

2014. jan. 12. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A tételek azért vannak hogy felkészítsék a diákokat az írásbelire, az írásbelit a tanárok is az érettségi napján tudják meg. A szóbeli tételeket minden suli saját maga állítja össze, de vannak olyan alap tételek amik szinte minden sulinál adottak.


Ezzel érdemes az iskolát (vagy inkább az oktatót megkeresni)

2014. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tételeknek semmi közül az írásbelihez.

A szóbeli tételeket a tanárok állítják össze, és minden évben változtatni kell rajtuk, így még akkor sem ugyanazok, ha ugyanannál a tanárnál érettségizel.

Egyébként a legtöbb tárgyból nem is nyilvánosak a tételek, nem szabad kiadni őket előre, csak a témaköröket.

2014. jan. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy ami tételeket kapunk és vannak, azokat megtanuljuk és majd húzunk ezekből. Félek, hogy hiába kívülről fogom fújni nem azt fogom húzni amit tanultam. Nem hittem volna hogy ennyire kemény lesz ez az egész.. :(
2014. jan. 13. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!