Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek, ha nagy leszek? 15/L

Mi legyek, ha nagy leszek? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és a körülöttem élő emberek már nagyon előre terveznek. Nekem tippem sincs.

Tantárgyak, amik kifejezetten érdekelnek: nyelvek, földrajz, művészet, történelem

Ami egészen érdekel: fizika, informatika, matek, irodalom


a többi tantárgy hidegen hagy. (persze, 3-as 4-esre az is megvan, inkább 4-esre, kivétel kémia)



2014. jan. 12. 23:49
 1/7 Scotty97 válasza:
Nem mindegy, hogy a fizikának és mateknak melyik ága érdekel. Villamosság/nyomás/hőtan; algebra/geometria.
2014. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fizikánál mind, mateknál algebra.
2014. jan. 13. 00:12
 3/7 Scotty97 válasza:
Villamosmérnök, tanár, informatikus. Hirtelen ezek jutnak az eszembe :)
2014. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, ez elég tág, sajnos nem tudom objektív skálán értékelni azt, hogy a "kifejezetten érdekel" mennyivel jobb/rosszabb mint az "egészen érdekel". No nem mintha túl sok releváns tárgyat kihagytál volna a felsorolásból. Szerintem még nagyon sok időd van, kezdj el nézelődni, melyik szakma érdekel, olvass cikkeket, tájékozódj kicsit. Itt senki nem fog túl értelmes tippet adni, a legtöbb válaszoló fantáziája a mainstream mérnök és informatikus szakok körül forog.
2014. jan. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
AZ informatika szerintem megér egy próbát.A mai világban nagyon sok az elektronikus cucc amihez kellenek a programozók.(programok,TV-k stb.)
2014. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan az összes tárgyat felsoroltad a biológián kívül. Szerintem a műszaki és a tanári képzések között nézelődj, utóbbi esetben főleg a fizika és biológia szakos képzéseket!
2014. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát azt hangsúlyoznám ami kifejezetten érdekel. :D ha van olyan szakma amiben azok vannak, az nagyon jó lenne
2014. jan. 14. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!