Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci Egyetem vagy Szécheny...

Miskolci Egyetem vagy Széchenyi Egyetem Logisztikai mérnöki?

Figyelt kérdés
Melyiknek színvonalasabb a képzése? Melyik helyre érdemesebb jelentkezni?

2014. jan. 14. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Győri egyetemistaként mondom, hogy menj inkább Miskolcra.
2014. jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miskolci egyetemistaként mondom,hogy Miskolcot válaszd.
2014. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miskolc
2014. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Miskolci Egyetemről amúgy milyen véleményt tudtok mondani? Tanárok, oktatási színvonal, számonkérés, hallgatói hangulat szempontokból.

2014. jan. 15. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

a tanárok persze karonként másak... csak a saját karomat ismerem. Színvonalas az oktatás minden karon erre panasz nem lehet.

A diákélet meg rajtad múlik, olvass után annak hogy Selemci hagyományok, aminek legfőbb ápolója az ME. Nagyon komolyan veszik itt, ettől egyedi a hangulat. Egyetemvárosban minden megtalálható...tényleg egy külön világ.

2014. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most azt mondanám neked ha GTK-ra mennél hogy messziről kerüld el amennyire lehet.


Én is most akarok szakot választani, újrafelvételizni mert a GTK sajnos nem ragadtatta el a tetszésemet.

Ezért szeretnék én is információt kapni a győri illetve a miskolci Logisztikai mérnök képzésről. (miskolci vagyok, ide is járok GTK-ra, de csak a GTK-t ismerem, ezért lenne szükségem információra) Egy kicsit tartanék egy csalódás után újra ide jelentkezni, ezért szeretnék bővebb információhoz jutni.

2014. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A miskolci logisztikai tanszék a legjobb az országban , a BME-s dékán írt róla méltató levelet , hogy azért együtt hozták létre ezt a szakot ( Logisztikai Mérnök) , mert itt a legjobbak a feltételek hozzá. A gépész kar évek óta a HVG listáján munkaerőpiaci értékben ott van BME Vik-Gék után. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2014. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!