Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan aki busszal vagy...

Van olyan aki busszal vagy vonattal jár be az egyetemre?

Figyelt kérdés
Kb.50-kilómétert kellene utaznom el és vissza naponta.Van aki ennyit utazik vagy többet?Hogy lehet ezt bírni?
2014. jan. 15. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont a felét, 25 km-t kell minden nap. Az 40 perc, teljesen kezelhető, a városból mindenki így jár be dolgozni/iskolába/egyetemre. Másfél órát is ki lehet bírni, az egyetlen hátulütője, hogy korábban kell kelned. Én 6-kor kelek, hogy 8-ra beérjek (helyi járaton is kell minden nap utaznom még), és így is 10p-el órakezdés előtt érek be. Nem tudom neked mikor kéne kelned ahhoz, hogy 50km-t utazz. Ilyen távolságban célszerűbb lenne kollégiumba menned, vagy albérlet haverokkal.
2014. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50 km-t utazom mindennap Pestig, ez ugy masfel ora plusz 20 percet metrozok. Meg ugye haza. Megszoktam es nincs mas valasztasom.
2014. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan durva. Én már évek óta 1 órát utazom minden nap a suliba.
2014. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb napokon 45 perc alatt beérek; vonat, metró, villamos, de általában nekem is 1 óra az út.
2014. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vonattal és busszal is kb.1-óra lenne az út.A pályaudvartól a suli még olyan 25-perc gyalog.

De biztos megy arra még helyijárat stb.

Köszi a válaszokat!Gondolom sokan vannak akiknek muszáj utazgatniuk.

2014. jan. 15. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
40 km-et utazom, kb. 45 perc alatt érek be az egyetemre. Kibírható, most még ezen egyetem mellett tudom csinálni, a következőnél már nem lesz megoldható.
2014. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!