Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus alapszako...

Gazdaságinformatikus alapszakon mennyire vészes az informatikai rész?

Figyelt kérdés
Valamilyen gazdaságtudományi területen akartam továbbtanulni, ott viszont elég magas a ponthatár majdnem mindenhol szóval a gazdaságinformatika amolyan B terv lenne.

2014. jan. 15. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.:)
2014. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra készülj hogy nyakig benne lesztek az informatikában is. Volt barátnőm is B tervnek jelölte fel is vették, a gazdasági rész nagyon ment neki az informatika meg minimálisan sem és szakot kellett váltania mert nem is csak az hogy nem ment neki hanem nem érdekelte az egész info része a dolognak, úgy meg nehéz valamit megtanulni. Nem ördöngősség de oda szerintem csak akkor érdemes jelentkezni ha azért érdekel az info.
2014. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vészes. Mondjuk akinek a hátán feláll a szőr már az Excel-től is, annak rémálom lesz, nem a nehézség miatt, hanem, mert unni fogja.
2014. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2014. jan. 21. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A gazdinfó elsősorban info (matek), csak másodsorban gazdasági (még matek)
2014. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egyetem függő, Corvinuson pl. sokkal kisebb hangsúlyt fektetnek a programozásra/infóra, mint máshol, de azért ott sem elhanyagolható és ha egyáltalán nem vénád, akkor el tudsz hasalni rajta nagyon.


Ha téged a gazdaság érdekel, akkor nem ajánlom. A diploma is elsősorban informatika írányú elhelyezkedésre való (csak gazdasági célókra használod az info tudásodat)

2014. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!