Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi szervezővel el...

Niiik kérdése:

Egészségügyi szervezővel el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, végzős vagyok és választanom kéne hogy hol szeretnék továbbtanulni. Eddig még nem sikerült eldöntenem. Az egészségügyi szervező nagyon tetszene, de nem tudom hogy ezzel a szakkal el tudok e majd helyezkedni, mert sok olyat hallok ,hogy el, és sok olyat hogy nem. Aki elvégezte, vagy van valami hasznos információja, légyszives segítsen. köszönöm :)

2014. jan. 17. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mire szakosodsz. Ha turizmusra akkor nehéz lesz, ha mondjuk tb-re akkor van esélyed. Szervezőn sok a matek, infó, nálunk legalábbis szinte hetente zh-k vannak. Én nem ennek tanulok, de két szobatársam is az.
2014. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ahogy az előző írta, tényleg fontos, melyik szakirányt választod.. Én több értelmét látom a biztosításnak, de nagyon ritkán indul el (ez mondjuk suli függő is), mert a többség számára a turizmus vonzóbb..


Részletekért nyugodtan írj privit.

2014. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!