Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? -8. -os vagyok...

Mi legyek? -8. -os vagyok szeretem a Történelmet és a Földrajzot

Figyelt kérdés

-Történelemből 4 évfolyamból 2-be 5-re a többin 4-re jöttem ki abból inkább a Hadtörténészetet szeretem a csatákat és taktikáit és fegyvereket és adatait.Főleg a modern hadviselést azt szeretem de a több is jó.

-Földrajz abból mindig 5 de inkább az országokat és földrajzi képződményeket nem mint a kőzeteket, jó egyszerű eddig.xd

Úgyhogy melyiket folytassam tovább?


2014. jan. 18. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát… Ha -8.-adikos vagy, akkor kezdetnek szüless meg, még van rá körülbelül 13-14 éved, aztán még egy 16-18 évig ráérsz ezen gondolkozni.
2014. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezekkel sajnos sokra nem mész majd, a törit esetleg majd fel tudod használni a felvételinél gazdász szakokhoz. A földrajztól óva intelek, tipikusan az a szak egyetemen, ahova könnyű bekerülni, maga a képzés sem túl nehéz, viszont semmire sem jó, esetleg a geoinformatikában lehet jövő, de erre nem építenék, ha a jövőmről van szó.

Vagyis vagy tanárnak mész, vagy olyan szakra aminek a törihez és a földrajzhoz semmi köze, én az utóbbit javaslom.

2014. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát de akkor más hova nagyon nem tudok tovább menni ha ezekkel nem érek el semmit mert nekem a matek a főellenségem úgyhogy még megpróbálnám a csillagászatot de oda is fizika kell és fizikához MATEK kell.

Tudom mi leszek xd elmegyek szunnita sziriai terorristának!

Én nem tudom, volt még egy álmom de az is szertefoszlott.!

2014. jan. 19. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!