Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki mondana véleményét a...

Valaki mondana véleményét a matek szakról?

Figyelt kérdés
Tanár szeretnék lenni, az egyik szakban biztos vagyok viszont a másikban (ami a matek)nem. Minden tekintetben ezt tartanám a legjobb választásnak viszont nem bízom annyira a saját logikámban, hogy biztosra tudjam állítani hogy majd mindent megértek és eltudom végezni. Humánosabb osztályba jártam eddig(ne kérdezzétek miért) de ennek ellenére természettudományos fakultációm van. Matek fakultációra nem jártam de még épp elég időm lenne ahhoz, hogy bepótoljam abból is a lemaradást(főleg, hogy határérték számításban, deriválásban, integrálásban, komplex számokban stb... tehát néhány emelt szintű tananyagban jártas vagyok.) . Szorgalmas vagyok viszont ez nem az a tantárgy ami nem értés esetén bemagolható. Itt most elsősorban matek szakot végzőktől várnám a válaszokat.
2014. jan. 22. 09:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!