Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék még tovább...

Hogyan tudnék még tovább tanulni, ha nem felel meg, ami most van?

Figyelt kérdés
Elég érdekesnek, meg picit butának is hangzik a kérdés tudom... De leraktam egy szakmát (szakiskolában, tehát érettségit nem kaptam), és dolgoztam fél évet a szakmámban. De rájöttem, hogy nekem nem tetszik... Lenne lehetőségem valahol érettségizni, vagy esetleg új szakmát csinálni? (pécsi vagyok)... Vagy ez hogy működik? Beülhetek még középiskolába, ha felvételizek újra? Ötletek? Előre is köszönöm Mindenkinek, aki ír!

2014. jan. 23. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A második szakma tanulásáért fizetni kell.

az érettségit megszerezheted 2 év alatt, akár nappali esti vagy levelező tagozaton, bemutatod a bizonyítványt és 11. osztályban kezdheted, az osztályozó vizsgák kötelezősége iskolánként változó. (Itt nem volt az)

2014. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az érettségiért is fizetni kell?
2014. jan. 23. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nappali tagozaton nem kell, esti tagozaton az érettségi előtt kell pár hónappal befizetni, de szintén lehetnek kivételek.

A titkárságon a volt sulidban (ha szeretnél oda menni)

Elmondod, hogy mit szeretnél, és pontos tájékoztatást adnak

akár számokkal, itt pl az esti tagozatosok 5 tantárgy érettségiéjére 52.000 ft-t fizetnek.

2014. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Melyik iskolában lehet megcsinálni ingyen ?:)
2014. jan. 24. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!