Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 69 pontom lett a felvételin....

69 pontom lett a felvételin. Felvesznek egy biosz-kém szakra? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval 43 lett a magyarom és 26(!) a matekom.Hát nem lett valami fényes a matek és ezen a szakon a matekot súlyozzák.Lehet még esélyem ha csak 1 négyesem volt mostani félévben?

#felvételi #központi #elért pontszám
2014. jan. 25. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mégis melyik suliba?
2014. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy nem olyan erős suliba lehet hogy

még "beleférsz"-

2014. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha csak egy négyesed volt, szerintem felvesznek. Én tavaly egy elég erős suliba jelentkeztem biosz-kémiára. 4,6-os átlagom volt - tehát nem csak egy négyesem.. -, a biosz és a kémia is négyes volt, szóval voltak nálam jobbak... szerintem ezért nem vettek fel. A központim nekem is elég jó volt (matek: 28, magyar: 42), de ugyan abba a suliba felvettek humán szakra, és most nem igazán szeretem a kémiát, úgyhogy nem bántam meg :)
2014. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem erős suliba jelentkezek.Mivel eleve nem szeretnék Debrecenbe bejárni ezért megelégedtem egy gyengébb típusú sulival.Vannak barátaim akik szerint befogok kerülni,mert tényleg nem egy erős suli és itt szóbelizni sem kell.Osztályomba is.Legtöbb az 82 pont volt és a tanár is mondta,hogy sokan elrontották a matekot.
2014. jan. 25. 14:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felvesznek, nem olyan rossz a pontszámod, és csak egy négyesed van... Sok sikert!:DD
2014. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az idegesít a legjobban,hogy simán lehetett volna 30 pontos ha beírom,hogy egyenlő szárú plusz,hogy miért meg ha átnézem azt a négyzet szám,prímszámos feladatot:( De azért köszönöm utolsó.Remélem előttem se lesznek olyan erős pontszámúak:)
2014. jan. 26. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Hőgyesbe jelentkeztél? Mert ott ennyivel simán bent vagy,ne aggódj.:)
2014. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen.Köszönöm:) Talán oda jársz/oda akarsz jelentkezni?
2014. jan. 30. 19:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Bátyám jár oda,igaz ő hatosztályosba,,de ne aggódj,simán bent vagy ennyi ponttal,50 ponttal is vettek már fel oda az ismerőseim közül..az átlagod is nagyon jó,tehát emiatt már ne aggódj.Mondjuk a társaság az nem a legjobb,de lehet kifogni kedves embereket,a másik meg hogy tanulni mész oda,tehát az a legkevesebb ,hogy milyenek az emberek...Nekem 74 pontom lett,de én nem a hőgyesbe megyek tovább,bár utolsóhelyre be van nekem is írva egy hőgyeses biokém,de első helyre a debreceni kossuthot írtam,szerintem simán neked is lenne ott esélyed,csak ugye ott szóbelizni kell,de ha a hőgyest akarod mindenképpen,azért már ne aggódj,mert tutituti hogy felvettek :)
2014. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)74 pont az szép teljesítmény.Szerintem ilyen magabiztossággal te is átsuhansz a szóbelin és már fel is vettek.Majd írd meg,hogy felvettek-e vagy sem.Sok sikert!^^
2014. febr. 1. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!