Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyenek az elhelyezkedési...

Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek gazdaságinformatikusként?

Figyelt kérdés
Jelenleg rendszergazdaként tevékenykedek, de szeretnék egyetemen tanulni, mert eddig még nem tettem. Ezzel a szakkal párosítva a jelenlegit, milyen esélyeim lennénk munkát találni, és jó fizetést kapni?

2014. jan. 25. 20:53
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én a BGF-re járok erre a szakra. Sajnos én nagyon nem szeretem és idén itthagyom, mert időközben rájöttem, hogy nagyon nem érdekel az irány. Ezzel a szakkal egyébként nagyon jól el lehet helyezkedni és vannak olyan területei amikkel piszok jól is lehet keresni (például ha megtanulod a SAP rendszereket). Ha érdekel ez az irány szerintem mindenképp ezt a szakot válaszd és lehetőleg a BGF-en. (a ponthatár itt elég alacsony).

2014. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DE-IK-n gondoltam, és levelezőn. Köszönöm a válaszod! Levelezőn szerinted ugyanolyan a képzés?
2014. jan. 26. 17:50
 3/5 anonim válasza:
Szeptemberben kezdtem el a gazdinfo szakot. Az elhelyezkedés az nem lesz nehéz ha értesz ahhoz amit csinálsz. Van programozás és gazdasági tárgyak is. Szóval el lehet programozóként is helyezkedni, ebben az esetben ha ügyes vagy nagyon sokat lehet keresni. De el lehet helyezkedni vele banki informatikusként, üzleti elemzőként. A kereset itt sem csekély :D Valamint én Egerbe járok az EKF-re itt szerintem nagyon jó a képzés :)
2014. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valamint a levelező is ugyanolyan képzés, legalábbis az EKF-en csak ugye nem oszlanak szét négy napra az órák :) De ugyan azt tanulják ott is.
2014. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És levelezőn is vannak szakirányok? Engem a válalatirányitásos érdekelne...
2014. febr. 1. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!