Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az óvónőképző főiskola hány éves?

Noi333 kérdése:

Az óvónőképző főiskola hány éves?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Kecskeméti főiskolára gondolok. még annyit szeretnék kérdezni, hogy ha nincs jó hangom és hallásom akkor ne is jelentkezzek? mert azt olvastam, hogy hangilag is meg kell felelni. kérem tapasztaltak írjanak köszönöm szépen!

2014. jan. 28. 13:41
 1/4 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem oda írni, hogy levelező tagozaton szeretnék tanulni! :)
2014. jan. 28. 13:46
 2/4 anonim ***** válasza:

6 féléves:

[link]


a sikeres felvételihez kell egy alkalmassági vizsga is, melynek az egyik része az ének-zenei alkalmasság:

[link]


mivel a fenti link nem részletezi, hogy mit kell tudni az ének-zenénél, ezért linkelem ezt:

[link]

kb. ilyenekre számíthatsz

2014. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3éves képzés. Keress fel egy jó énektanárt, ő tud tanácsot adni. Itt nem hiszem, hogy bárki is megtudná neked mondani, hogy mennyire vagy nehéz eset. De valószínűleg mindenképpen járnod kell majd külön tanárhoz. Én nem Kecskemétem, de levelező, végzem ezt a szakot. Az órák tömbösítve vannak, kiadják az anyagot, kb. egyszer végigénekeljük, nagyjából elfurulyázzuk a kötelezőket órán - erre van idő. Teljesen egyedül kell felkészülni, vizsgán kérnek mindent. Sokat kell önállóan gyakorolni, és ha nincs hallásod, tanár nélkül szinte lehetetlen.

Itt annyira nem fektetnek nagy hangsúlyt az énekre, de Kecskemét mégiscsak Kodály szülővárosa...

2014. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget majd holnap irok még az észrevételeimel csak késő van :-)
2014. jan. 29. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!