Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 20 évesen szeptemberbe tudok...

20 évesen szeptemberbe tudok szakmára menni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Novemberbe töltöm a 21-et tehát addig szeptemberbe elvileg betudok iratkozni nappali szakmára. Most érettségizek idén és van valami hülyeség hogy 21 év után nem lehet nappalira menni. A kérdésem az hogy 20 évesen elkezdem a szakmát és befejezhetem-e nappalin?

2014. jan. 29. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Befejezheted.

(SzeptemberbeN, novemberbeN)

2014. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs a nyelvi hibámért jogos, de a válaszod biztos? Csak mer szakmára szeptemberben biztosra akarok menni.
2014. jan. 29. 20:04
 3/9 A kérdező kommentje:
*Nappalira és nappalin elvégezni.
2014. jan. 29. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a korhatárig elkezded nappalin, akkor be is fejezheted. Nyugi. :-)
2014. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, elkezdheted, és megcsinálhatod államin. Ha pedig halál biztosra akarsz menni, akkor felhívod az adott iskolát, és megkérdezed, de ez lesz a válasz.
2014. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! :)
2014. jan. 29. 20:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, ma fel is vettek. SzeptemberBEN már kezdhetek is. Lusta ember vagyok szóval örülök ha érettségim meglesz elég nekem mellé egy szakma. főleg amiket mostanában hallok a fősulisok végezete után..
2014. febr. 3. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez remek hír, sok sikert! :-)
2014. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kalappal! :-)
2014. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!