Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan zajlik a felvételi...

Hogyan zajlik a felvételi meghallgatás (szóbeli)?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy még az előtt lezajlik, hogy kiderül, hová vettek fel? Mindegyik megjelölt iskolában kell szóbelizni? Kiküldik, hogy mikor kell befáradnunk a meghallgatásra? Az, hogy hová vettek fel, nagyjából mikor fog kiderülni?

2014. jan. 30. 12:48
 1/1 anonim válasza:
Hát én igazából nem olyan iskolába fogok jelentkezni ahol van szóbeli, de tudok egy-két dolgot! 1.Szóval a szóbeli az még hozzátesz az írásbelidre amennyi pontot hozol a szóbelin és ez is súlyozza,hogy majd kit vesznek fel. 2.Nem az összesbe kell csak ahol kérik. 3.Igen,ha úgy sikerült az írásbelid, akkor behívnak szóbelire. 4. Erre nem tudok válaszolni.Az én iskolámban április 25.-én kerül rá a sor.Sok szerencsét!
2014. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!