Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Társadalomismeret érettségi...

Társadalomismeret érettségi 2014?!

Figyelt kérdés
A kérdésem: 2014 májusában ki fog érettségi vizsgát tenni emelt szinten Társadalomismeretből? Miből hogy készültök fel? Elég rá 3 hónap?

2014. jan. 31. 19:32
 1/2 anonim válasza:

Szia, hogy állsz a tanulással? Miből készülsz fel? Itt találhatsz ajánlott irodalmat: [link]

Én is jelentkeztem emelt szintre (20 éve érettségizem először!), nem tudom elég lesz-e a három hónap! Az oktatás.hu-n megadott kritériumok szerint nem hiszem, hogy fel tudok készülni. Nekem azt javasolta egy középiskolai tanárnő, hogy az előző évek tesztjeiből oldjak meg amennyit csak tudok.

2014. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A történelem tanárnő azt mondta, hogy 3 hónap alatt csak akkor lehet felkészülni, ha nagyon odateszed magad! Az emelt szinten a legjobb diákok is a jegyüknél általában egy jeggyel rosszabbat érnek el :-(
2014. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!