Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek magántanuló félévtől...

Lehetek magántanuló félévtől a gimiben?

Figyelt kérdés
A véleménytekre vagyok kiváncsi ! Èn igazából magántanuló szeretnék lenni és tudom hogy akkor kimaradnék a közöségi életből de ez engem nem zavarna meg ugy egy elég erős gimibe járok és nem akarom ott hagyni és ezért a félévtől az szeretnék lenni ! Az ok az hogy én ezt jobbnak látom a tanulási tempom mellett és hogy is mondjak a fele osztályommal nagyon jól ki jövők a másik fele meg nagyon bunkon viselkedik velem ! Ès szerintem ez lenne a megoldás szerintetek ?

2014. febr. 1. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rossz. Problémamegoldás helyett menekülni próbálsz, és aztán ez lesz a mintád, amit követni próbálsz. A munkahelyen is magándolgozó akarsz majd lenni? A magántanulói státuszt egészen másra találták ki, ez szimpla megfutamodás.
2014. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezért nem adnak magántanulói engedélyt. Minden osztályban jelen van ez. Akikkel nem jössz ki,kerüld el őket szünetekben,légy azokkal,akikkel jól elvagy. Ennyi. Ezzel az erővel az egyik osztálytársam is kérvényezhetné. Neki már többször volt összetűzése közösségen belül.
2014. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!