Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME Biomérnök szak vagy SZIE...

BME Biomérnök szak vagy SZIE állatorvosi szak? Elsőre persze nem is hasonlít, belátom. Már egy Bsc képzésen túl vagyok, de egyszerűen nem az én világom. Az állato. -i régi álmom, a biom. -i nagyon tetszik és szerintem jól el lehet helyezkedni benne.

Figyelt kérdés
Elsősorban az lenne a kérdés mindkettővel kapcsolatban: én most 24 éves vagyok, tehát nem kezdő egyetemista. Mennyire jellemző, hogy pl állatorvosit valaki ilyenkor kezdi? Ismertek ilyet esetleg? Vélemények erről? Biomérnökivel leginkább: aki dolgozik/dolgozott/gyakorlatot töltött/stb a szakmában, mennyire van lehetőség kutatómunkára, illetve mennyire "izgalmas" a munka? Dilemmában vagyok, ezért kérem a segítséget. A nehézséggel tisztában vagyok persze, kémia biosz fekszik, a matek az... hát nem vagyok zseni, de eddig is megbirkóztam vele.
2014. febr. 2. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, mindkettő izgalmas, mindkettővel jól el lehet helyezkedni itthon és külföldön is. ÉN a SZIE-t javasolnám, az állatorvosi egészen kiemelkedő, de több más nagyon jó szak van az AOK és az MKK karokon is, mindkettő elit kutatókar.
2014. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!