Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet egyszerre felsőoktatási...

Lehet egyszerre felsőoktatási szakképzésre és főiskolai BA képzésre egyszerre jelentkezni?

Figyelt kérdés
Részletezem a kérdést, mert fent nem tudtam egy mondatban összefoglalni, amit szerettem volna. Nos, arról lenne szó, hogy szeretném egy felsőoktatási szakképzésre és egy BA szakra is beadni a jelentkezésemet. Az lenne a kérdésem, hogy a felsőoktatási szakképzésre is ugyanazzal és ugyanott kell jelentkezni? Jelölhetem egyszerre a két szakot ugyanazon a lapon? Tudjátok, három szakot lehet egy összegért bejelölni, felsőoktatási szakképzés is bekerülhet ezek közé? Online fogok jelentkezni, de gondolom ugyanúgy kell kitölteni, mint a papír alapút. Tud nekem valaki segíteni ezekkel kapcsolatban? Hamarosan lejár a határidő, és nem tudom kitől érdeklődjek. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. febr. 3. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A három szak lehet bármilyen, bachelor, osztatlan és FSZ is (akiknek már van alapszakos diplomája, annak vegyesen mester és alapszak is lehet akár), viszont csak egy helyre fognak felvenni, tehát nem vehetnek fel BA-ra és FSZ-re is.
2014. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem megoldható a két jelentkezés. Ha párhuzamosan akarsz két szakon tanulni, akkor most -remélhetőleg- felvesznek az egyikre, és jövőre a következő alkalommal majd a másikra.
2014. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Természetesen tudom, hogy nem fognak mindkettőre felvenni. Nem is ez volt a célom. Kicsit bonyolultan fogalmaztam, talán ezért tűnik úgy, mintha párhuzamosan szerettem volna csinálni a két szakot. Csak két különböző formát is be akartam jelölni, mondhatni mentőövként, ha a BA-ra túl sok pontot kérnének. Arra voltam kíváncsi, hogy egy jelentkezésen belül nem gond-e, hogy FSZ és BA is van. Még egyszer köszönöm a gyors segítséget, már jelentkeztem is. :)
2014. febr. 3. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!