Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matekot szeretnék tanulni...

Matekot szeretnék tanulni mert nagyon nem megy.7. es vagyok és most az egyenleteket vettük azok nagyon nem mentek Mit tegyek? Hogyan tanuljak vagy online lehet gyakorolni?

Figyelt kérdés
DE amúgy is az egész mármint az alap műveletek a törtek pl. ezek nem mennek nagyon

2014. febr. 4. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak/vannak hasonló problémáim matekból javaslom hogy suli után nézd át amit órán vetettek, ha valamit nem értesz kérdezd meg egy osztálytársadat és a tanárodtól se félj segítséget kérni. Én elkezdtem külön tanárhoz járni, sokat segített.
2014. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És honnan tudnék szerezni egy másik tanárt úgy értve hogy oda is járnék tanulni?
2014. febr. 6. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősi körből, de a neten is sokan hírdetnek magánórákat. Esetleg az iskoládból valaki.
2014. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!