Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE-TÓK óvóképző karán...

Az ELTE-TÓK óvóképző karán nagyon szigorú volt az tuóbbi években az elvárás?

Figyelt kérdés
Kézen is kellene állni, ami nekem nem megy túl jól...és valóban beszélgetni kell olyan nyelven egy tanárral, amiből középszintű érettségit tettem? Szóval, mennyire szigorú az alkalmassági és mennyi hibázás fér bele. Mert a beszéddel, énekléssel, ritmusokkal semmi problémám. Szeretem a zenét és a prózákat is. Egyedül a kézen állás a gond és a folyékony beszélgetés az angol tanárral alkalmasságin.

2014. febr. 5. 19:19
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdésemet kissé elkapodtam. Úgy értem, hogy az utóbbi években szigoró volt-e az elvárás az ALKALMASSÁGIN? :)
2014. febr. 5. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:
A beszédalkalmassági magyar nyelven folyik, hogy kiszűrjék a beszédhibásokat. Nem kell angolul beszélgetned senkivel. Csak majd ha angolos specializációra szeretnél menni. A tesitől nem kell félni, ott is csak azt nézik, hogy minden rendben van-e a mozgásoddal. A kézen állást pedig nem egyedül kell végezned, hanem segítséggel..de ha csak ez nem megy, nem emiatt fognak elutasítani.
2014. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Meg persze ha nemzetiségire jelentkezel! De a leírtakból úgy gondolom, te nem oda.
2014. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!