Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2006-ban érettségiztem,...

2006-ban érettségiztem, tavaly okj bizonyitványt szereztem, mindkettő közepes eredménnyel! Megcsipett a cecelégy, szeretnék menni fősulira! De ilyen eredménnyel hova? Felvesznek?

Figyelt kérdés

Nem emeltszintűztem semmiből. Tb és bérügyi szakelőadóim van, igy jó lenne pénzügyre menni.

De érdekel mondjuk a politológia és a pszichológia is!


2014. febr. 6. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
felvi.hu oldalon nézelődj! Ott beírhatod a kalkulátorba az eredményeidet, és megtudod, melyik szakra hány pontod van. Meg tudod azt is nézni, hogy előző félévekben, hány ponttól vették fel az embereket az adott szakra. Így már lesz valamennyi viszonyítási alapod. De igyekezz, mert február 15-ig lehet jelentkezni.
2014. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) hát akkor ezt ugy néz ki buktam :) sajnos a közepes eredményeim sehova nem jók:( akkor köszi:)
2014. febr. 6. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

1. menjél el újra érettségizeni, erre is február 15-ig kell jelentkezni.

2. hány pontod van a kinézett szakra?

2014. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!