Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági és vidékfejlesztési...

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnökiről vélemény?

Figyelt kérdés
Kaposvár van nekem a legközelebb, úgyhogy oda szeretnék jelentkezni, és eddig ez tűnik a befutónak :)

2014. febr. 7. 16:52
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy Mezőgazdasági mérnök?
2014. febr. 7. 16:56
 2/7 anonim ***** válasza:

az egyetemet magát nem ismerem, de én ilyen szakra járok, bár még csak első félévemet végeztem... a szak maga nem nehéz, de egyre jobban kételkedem benne, hgoy az elhelyezkedés viszont nehéz lesz vele... a kérdésedből ítélve az agrár része érdekel jobban nem a gazdasági, ilyen szempontból egész jó, mert nagyobb részt agrár jellegű dolgokat tanulunk...

a másik szakról nem tudok semmit mondani

2014. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az elhelyezkedés az nálam ilyen utód-örökösféleképpen már megvan (ha ezt választanám és megcsinálom...), úgyhogy az nem lehet probléma nálam :)

Inkább csak az, hogy nem biztos, hogy akarok ilyet :/ Engem inkább az állatok érdekelnének, de nem mernék elmenni állattenyésztő mérnökire, mert nekünk földjeink vannak.

Szóval olyan kell, ami mindent lefed, ha netán később valahogyan állatokkal is foglalkoznánk :) és arra jutottam, hogy valamelyik a kettő közül.

2014. febr. 7. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem. Hát akkor ez szerintem egy jó szak lenne neked, mert mi fogunk tanulni mezőgazdaságról is, meg állattenyésztést is és valamelyest bele fogsz látni a gazdasági dolgoba is. Nekem több olyan csoporttársam van, akinek földejeik/állataik vannak, szóval olyasmi céllal jöttek, mint te úgyhogy sokat így nem lőhetsz mellé a vidékfejlesztési szakkal.
2014. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod privátban elküldöm neked, milyen tárgyak vannak, bár gondolom ez változik egyetemenként, de nagyon nem lehet eltérő.
2014. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hova jársz egyetemre?
2014. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még sehova :D
2014. febr. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!