Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak tovább? Melyik...

Mit tanuljak tovább? Melyik szakma a keresettebb? Melyik illene hozzám jobban? Melyikkel lehet jobban megélni?

Figyelt kérdés

ElTE- programozó informatikus ( 3-4 matek, de érdekel az informatika és szeretem, jó vagyok benne)

Angol-orosz nyelv tanári ( szeretem a nyelveket, és szeretek emberekkel foglalkozni)

Turizmus és vendéglátás (szintén lehet emberekkel és a nyelvvel foglalkozni, érdekelnek más népek kultúrája, szeretek beszélni)

Japán szak (nagyon szeretem a kultúrát és a nyelvet. )

Ha esetleg van valami más javaslat ami egy kreatív, emberközeli szakma azt is szívesen fogadom! :)

A segítséget előre is köszönöm!



2014. febr. 9. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt Te tudod, mi illik hozzád.

Amivel mész is valamire, az a programozó.

2014. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

múszaki képzéseket ajánlom, gépész, info (programozó is ide tartozik), villamosmérnök, anyagmérnök, közlekedésmérnöki...

a műszaki mérnököknek mindig van állásuk, mindig van pénzük

2014. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!