Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok mondani olyan egyetem...

Tudnátok mondani olyan egyetemi szakokat, amik nem a matekra épűlnek, de azért el lehet velük helyezkedni az elvégzésükkel?

Figyelt kérdés
Viszonylag jó fizetássel, és amik nem annyira nehezek, elvégezhetőek egy átlagos tanulónak, akinek azért van szorgalma.

2014. febr. 10. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"amik nem annyira nehezek"


Ha azt nézed alapból, hogy mennyire nehéz, akkor a könnyebb utat keresed, és azt fogod keresni a képzés alatt és után is, emiatt sosem lesz jó fizetésed.


Egyébként meg az égvilágon semmit nem írtál az érdeklődésedről, csak annyit, hogy mi matekfób vagy. Tehát nem is tartottad előbbit megemlíteni, csak azt tartottad fontosnak, hogy mit nem, na ez sem vall éppen pozitív hozzáállásra.

2014. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azért írtam, hogy nem annyira nehezek, mert tisztában vagyok a képességeimmel és persze elmehetek egy orvosira vagy jogászra (nyilván be se kerülnék de most mind1) de kihullanék pár félév alatt, és ez csak elpocsékolt idő/pénz lenne. Ehelyett egyból egy olyan szakra mennék, amit el is tudnék végezni. Érdekelnek a reál tárgyak, a mérnöki karok, de azokon erős a matek, fizika és hát gyengécske vagyok ezekből. Szóval elkezdtem hajéani a humán irányzatok felé, de azokról semmit nem tudok. És ugye a héten van a határidő a jelentkezésre...
2014. febr. 10. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg hova sietsz? Ha eddig nem döntötted el, most már aludj nyugodtan, ráérsz pénteken is...
2014. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!