Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg csak bögyös macák...

Tényleg csak bögyös macák járnak PSZ ügyintézőre?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg hogy febr. 15-ig le kéne adni hogy hova megyek tovább. (most szombatig van időm).


Gondoltam hogy csinálok egy okj-t amíg még ingyenes, mert úgy sem tudom milyen irányban szeretnék tovább tanulni. Körbe néztem államilag finanszírozott példányok között, de nem igazán bő a választék. Ilyeneket találtam mint targoncás, "könyvtári eladó", stb. Ami leginkább érdekel és látok benne lehetőséget az a pénzügyi-számviteli ügyintéző. Anyám rögtön leoltott hogy azt a "bögyös macák" csinálják.. gondolom valami titkárnői dolognak képzeli el.


Kérdésem hogy tényleg ilyen titkárnő jellegű?

Nekem nem úgy jött le a leírásból. Másik pedig hogy hova érdemes jelentkezni ilyen képzésre.


Személyes tapasztalatokat is fogadok hogy ki bánta meg hogy erre ment és ki nem :) Csak gyorsan légyszi! :D



2014. febr. 10. 23:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja am srác vagyok, nyilván ezért böki a csőröm :D
2014. febr. 11. 00:00
 2/5 anonim ***** válasza:

vannak fiúk is, nyugi

honvédelmin is vannak csajok

2014. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi az a könyvtári eladó?
2014. febr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

a pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ-ra valóban bögyös macák járnak, akiket menő, jól kereső mérnökök, és orvosok k*rogatnak

keress valami normális szakmát, ne égesd magad...

2014. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyáddal közöld, hogy evvel az OKJ-val lehet tovább tanulni például mérlegképes könyvelőnek, ahova nagyon nem bögyös macák járnak már, akiket a főnökük k*rogat. Könyvelőre meg mindig szükség van.
2014. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!