Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hányas átlag kell a Berzeviczy...

Hányas átlag kell a Berzeviczy szakközépsuliba? Ha lehet aki odajár valami véleményt is írjon, hogy megéri-e odajárni meg jó az a suli?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 13:37
 1/2 anonim válasza:
Én tavaly végeztem ott, mármint ha az Újpestire gondolsz. Kegyetlen! :D Nehéz suli, magasak a követelmények. Átlagot nem tudok neked mondani sajnos, de bekerülni nekem anno könnyű volt. Tanárok szigorúak, viszont az iskolai programok nagyon jók! Szeptemberben 2 napos osztálykirándulások, berze nap, ebben az évben elkezdődtek a színház látogatások, sportnap stb., de tanulni nagyon kell. Akik oda járnak szinte mindegyik utálja! :D (tapasztalatbol mondom!) De ha neked tetszik, és szeretnél egy erős iskolában végezni, és egy jó érettségi eredményt elérni, akkor viszont ajánlom. Ha bármilyen kérdésed van írj privit! ;)
2014. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem.. egyébként én a miskolcira gondoltam.. mert olvasgattam róla és hát azt irja, hogy miskolcon van, de ez az újpesti amit most te írsz igen érdekes lehet, hogy rákeresek egyébként köszi. :)
2014. febr. 11. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!