Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Népegészségügyi ellenőr vagy...

Népegészségügyi ellenőr vagy szülésznő?

Figyelt kérdés
az első 3 sorrendje megvan,ez az utolsó 2./mind egészségügyi vonal/ de itt elakadtam. melyik legyen a 4. melyik az 5. pro és kontra véleményeket szeretnék azoktól akik most jelentkeznek,már járnak vagy elvégezték
2014. febr. 11. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

népeg.ellenőr:

- nyolc órás munka, stabil munkahely, korrekt fizu


szülésznő:

- közel sem 8 órás munka, min. 12 órás, ha nem vagy választott épp

- kaki,pisi,hányás,stb. (eü-s vagyok, bocs az őszinteségért)

- éjszaka/ünnepnap/gyerek ballagása miegyéb pont senkit nem érdekel, ha műszakod van

- hogy jót is írjak: a születés csodájánál szebb a világon nincs


Én soha nem mennék többet eü-be, épp a nép.eg.ellenőrire jelentkezem jövőre :), hogy kikerüljek az eü-ből. Neked sem ajánlom. Sajna a magyar valóság nem a vészhelyzet vagy amit más filmekben látsz. Kemény meló, bagóért.

2014. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a koszos része nem rettent el,3 gyereket szültem tudom mi van egy szülésnél a gyerekeket imádom stb. a népegészségügynél is főleg a gyerekek egészségmegőrzése,betegségek megelőzése stb érdekel...


amúgy szülésznőivel elmehetek alternatív irányba is majd nem? pl dúla ilyesmi..

2014. febr. 11. 15:52
 3/4 A kérdező kommentje:
a szülésznőinél tudnáma a tapasztalataimat is kamatoztatni,csak azt nem tudom h viselném ha valami rosszul alakul akár a mamával akár a babával.. a lelki részét vajon tudnám kezelni??
2014. febr. 11. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy a lelki részével mit tudsz kezdeni, csak te tudhatod. Dúla lehetsz egyetemi képzés nélkül is, esetleg próbáld ki egy évet, és ha úgy látod, tetszik, akkor szülésznőnek is tanulhatsz utána. Ha annyira nem, akkor ott a másik lehetőség. Én nem a lelki része miatt hagyom el az eü-t, hanem mert nem családbarát munkahely, és fontosabb a jelenlétem otthon.
2014. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!