Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érvényes lesz a jelentkezésem,...

Érvényes lesz a jelentkezésem, ha 15-e után csatolom a bizonyítványok papírjait?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 11:09
 1/7 tubifex ***** válasza:

attól függ.. ha már megvan a bizonyítványod,akkor 15-e előtt kell csatolni.

ha még nem szerezted meg,értelemszerűen csak később fogod tudni csatolni

2014. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van még hiánypótlási időszak
2014. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami megvan, azt töltsd fel

Ami nincs meg még, azt majd akkor, mikor meglesz

2014. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már meg van, csak jelenleg nincs nálam. És hiába olvasom a felvi. hu-t sehol nem írják le egyértelműen. Érvényes lesz, ha jövőhéten küldöm el?
2014. febr. 13. 09:57
 5/7 tubifex ***** válasza:

Reménykedj, hogy elfogadják, a tájékoztató csak ennyit ír:

Figyelem! Amennyiben valamilyen dokumentum a jelentkezési határidőig még nem áll rendelkezésére, akkor azt legkésőbb 2014. július 10-ig pótolhatja, eddig a határidőig lehet sorrendet is módosítani.


Szerintem ez alapján egyértelmű,hogy a hiánypótlási időszak az csak annak van,akinek a jelentkezéskor még nincs meg bizonyos bekuldendo dokumentuma. De ha felhívod az ügyfélszolgálatot,szerintem ott elmondják,hogy van ez pontosan

2014. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam. Ott azt mondták, hogy június 10-ig lehet. De sokáig foglalt volt a vonal, így közben írtam egy emailt, amiben meg azt írták, hogy amennyiben nem csatolom, nem kötelesek elfogadni a jelentkezést. Na bumm............

Köszi a válaszokat!

2014. febr. 17. 10:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor elolvastam az egész felvi.hu-t, és sehol nem írják le egyértelműen...
2014. febr. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!