Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesterséges intelligencia és...

Mesterséges intelligencia és robotika irányba szeretnék specializálódni. Szerintetek milyen európai egyetemen érdemes végezni?

Figyelt kérdés
A BSc-t még szeretném itthon, ám az MSc-t már szívesebben végezném valami olyan európai egyetemen, amelynek van jól elismert robotika - mesterséges intelligencia tanszéke.
2014. febr. 13. 21:24
 1/5 anonim válasza:

Én a te helyedben a BSc-t is külföldön csinálnám, teljesen más a nyugati egyetemek felszereltsége.


Még kár tanszékekben gondolkodni - amíg túl nem élted az első évet, ami csak a lemorzsolásról szól!

2014. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ennek elsősorban pénzügyi okai vannak, hogy nem akarok már mindjárt kimenni. Meg azt is hallottam, hogy BSc képzés elég jó itthon, az MSc-nél viszont már talán megéri körülnézni német vagy angol régióban.
2014. febr. 15. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak tudod, csináld külföldön, lehetőleg BSc Németország, és egyébként MSc is, de esetleg UK, NO, vagy NL.


Ha az Egyesült Koszosságba (sic) mész, vedd figyelembe hogy az éves tandíj 4-9000 font közt mozog, ezért nagyon melegen javaslom, hogy kizárólag Skót egyetemekben gondolkozz (amúgy is ezerszer jobb arcok, és sok nagyon sok egyéb európai van).


Németországban, ha németül tanulsz amit ismét erősen javaslok, az egyetem kvázi-ingyenes. Tandíj nincs, és az UK-hoz képest a feléből meg lehet lenni hallgatóként.


Hollandia is ok lehet még, Eindhoven-t javaslom.

2014. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Németország szimpatikusnak tűnik, ők amúgy is mérnökség tekintetében nagyon az élen vannak. De még Svájcban is gondolkoztam, Zürich vagy Lausanne, ezekről is elég jókat hallani.
2014. júl. 6. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ETH Zürich, akkor, szerintem. Ha zséd van, menj a legjobbra, egyszer jársz egyetemre (esetleg mégegyszer Masters-re, meg namégegyszer utoljára visszmész PhD-zni), vedd ki belőle a legtöbbet.
2014. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!