DE-IK, mint kar. Milyen? Nívósnak számít?

Figyelt kérdés
Gazdinfó és programtervező szakot jelöltem itt. Jól oktatják ezeket a szakokat itt? Vélemények?

2014. febr. 16. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hűha. Hát a HVG-s listában 5. helyen van az egész országból. Szakok jók aránylag. A tanároknál pedig vegyes az összetétel. Nagyon sokan buknak viszont.


Ha gondolod írj üzenetet és mesélek pár dolgot :D

2014. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van országos 2-3 IS!!!! - de sajnos nem azért, mert annyira jó, épp ellenkezőleg!!! Haszontalan, és elavault dolgokat tanítanak, ez még a kisebbik gond! a nagyobbik probléma az, hogy (és nem szeretnék trágárul írni), de hülyére szívatják az embert, nagyon diákellenesek, és pénzéhesek! Nem arra feküdnek rá, hogy értékes diplomád legyen, hanem arra, hogy hülyére szívassanak, és minél később legyen diplomád.... Tehát érdemesebb minél messzebbről elkerülni!!!
2016. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NE MENJ A DEIK-RE!!!!!!! Nívós??? XD Hát, ha nívósnak számít za, h munkanélküliek buktatnak, és vizsgáztatnak meg abból, amiben elméletileg (soha) nem fogsz dolgozni, akkor igen! :)
2016. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül kibuktam a Gazdinfóról. De ha újrakezdhetném ugyanezt jelölném.
2021. nov. 9. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam össz-vissz 6 évembe került (jó, mondjuk utolsó 3 szemeszterben 1 tárgyam volt, plusz szakdoga, és már teljes munkaidőben dolgoztam mellette), a diploma jó, hogy van, és úgy érzem, h értékelik is a cégek, de nem tudom, h megért-e 6 évet, és legalább 10szer akartam otthagyni...
2021. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!