Milyen faktot vegyek fel?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10-es, és nem igazán tudom még mi szeretnék lenni, kedvenc tantárgyaim a fizika, történelem, és az angol. Sajnos ezek nem nagyon kapcsolódnak össze, ezért szeretnék tanácsot kérni
2014. febr. 18. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fizikát. Érdemes talán mellé a matematikát is, mert a fizika nem nagyon megy matematika nélkül.


Nyelvi fakultáció szerintem nem ér olyan sokat, eleve nem olyan jó az iskolai tanítás. Történelem is egy verzió, de jövőre nézve a fizika alapvetően jobb lehetőségeket ajánl, főleg fizika+matematika.

2014. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fizika mindenképpen! Nagyon jól fogsz vele járni, ha tényleg szereted.

Valóban jó hozzá, sőt szükséges is a matek.

2014. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

+1 fizika, esetleg angol. Töri az olyan hogy csak le kell ülni mellé és olvasgatni, felesleges hozzá fakt szerintem.

Angolt idegen nyelvű olvasással, filmnézéssel lehet a legjobban fejleszteni, ugyan azokat a szabályokat tanulnád fakton is mint sima órán. Beszédet pedig gyakorolhatod a neten, csak keresni kell hozzá egy angol beszélgető partnert.

2014. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Így a fizika 100%-ossá vált! :) Matek kéne mellé, de abból annyira nem vagyok jó, nem fogom könnyen a dolgokat, de lehet azzal kell megbirkóznom tényleg.
2014. febr. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!