Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valakit innen felvettek már...

Valakit innen felvettek már gyógyszerésznek Szegedre vagy Pestre? Nehéz volt bekerülni?

Figyelt kérdés
Hány ponttal sikerült? Középiskolában az utolsó két év jegyei mennyire számítottak? Minden ötös volt?

2014. febr. 20. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

2011-ben érettségiztem.

424 pont (a 480-ból), 414 volt a határ.

Nem volt mindenem ötös (sőt, alig volt), de az érettségiket mind 85% fölé írtam, így nem volt gond.

Az hogy a jegyek mennyire számítanak te is ki tudod számolni, felvi.hu-n van kalkulátor meg részletes pontszámítás.

2014. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavaly azért alacsonyabbak voltak a ponthatárok
2014. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly 380 körül volt sotera már nem emlékszem. Nekem 420 volt. Én úgy nagyjából a két emeltem 70%-os lett, ha átlagolom. Szóval nemértem a 380 pontosoknak mennyi volt. Én az enyémet is rossznak tartottam.
2014. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!