Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szako (ka) t ajánlanáto...

Milyen szako (ka) t ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
17 vagyok és jövőre fogok érettségizni, tudom hogy sokájra van még az de kishítű és aggódós vagyok:D. Fontosabb jegyeim: matek 4 (közelebb a 4-hez mint az 5höz) fizika 5 (fakton 4 mert a sulinkban elég nehéz) angol 5 töri 5 magyar 5 (természet tudományos jegyeim 5-sek voltak). Érettségizni fogok emelt szintem Infóból és Angolból (matekból is gondoltam de arról már lecsúsztam, 1,5 év alatt nem hiszem hogy feltudok készülni+ ugye a kishitűségem) Elvont dolgokat nem elsőre értem meg, de gyorsan adaptálódók mindnhez. Érdekelne az informatika, elősször kinéztem a BME mérnökinfót, de tapasztalataimból itélve, és hírekből itélve az nekem nem menne, ezért gondoltam a gazdaságinformatikára Corvinuson. Gondolkoztam még az OE-n a had és biztonságtechnikai mérnökön illetve BME logisztikai mérnökön. Mit ajánlanátok ezek mellé/helyett?:) illetve milyen faktokkal készüljek rá? vegyek (jogász/bölcsész/orvosi/biosz/kémia nem igazán érdekel) Köszi
2014. febr. 22. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:

hú, hát nem tudom mi érdekelhet, vagy mit fogsz szeretni. de szerintem böngészd át részletesen a felvi.hu-t, és vannak hozzá kapcsolódó oldalak is ahol el tudod olvasni azt is, hogy ki mit csinál pontosan a munkája során, és szerintem dönts ez alapján..is. illetve ha van ismerősöd aki azt csinálja akkor kérdezz tőle sokat :)


amúgy a bme-t sokan nehéznek tartják, de úgy gondolom hogy kellő szorgalommal akárhol bent lehet maradni jó jegyekkel. no meg egy kis szerencsével, de alapvetően nem bekerülni a legnehezebb.

hajrá! :)

2014. febr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!