Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok bővebb leírást adni a...

Tudtok bővebb leírást adni a BKF (Budapesti Kommunikációs Főiskola) hivatásturizmus szakirányáról? A hódmezővásárhelyi oktatás érdekelne, mert nincs olyan messze : )

Figyelt kérdés
Akinek a hódmezővásárhelyiről már megszerzett tapasztalata van, légyszi írja meg! : ) Kollégium dolog hogy működik? Hülyeség lenne szegedi koleszba jelentkezni és átjárni?

2014. febr. 25. 19:29
 1/2 anonim válasza:

Szia!:)

Én ezen a szakirányon kezdek szeptembertől (most leszek harmadéves, pont HMVH-n). A hivatásturizmus a konferenciák, kiállítások, nagyobb rendezvények/vásárok szervezésével, folyamataival foglalkozik. Aki olyan nyüzsgősebb életstílusú, de precíz is és szeret új ismeretségeket kötni, annak tényleg csak ajánlani tudom. Rengeteg lehetőség van az elhelyezkedésre is, akár kulturális intézményben vagy cégeknél is. Ami az oktatást illeti, én nagyon szeretek ide járni, a tanárok mögött valódi tapasztalat és tudás van. Ha ilyen területen szeretnél dolgozni, ez egy jó döntés :)

2014. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mármint a BKF Vásárhelyen
2014. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!