Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az első Okj képzés hány éves...

Az első Okj képzés hány éves korig ingyenes ha nincs még szakmám csak érettségim?

Figyelt kérdés
És BÁRMILYEN szak ingyenes?Úgy értem ami mellé oda van írva hogy x ezer ft az is ingyenes ha nekem az lenne első?
2014. febr. 26. 05:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és mindenképp estin vagy levelezőn szerétném mert dolgozom mellette.
2014. febr. 26. 05:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik ingyenes akármeddig, ameddig nincs szakmád, egyelőre, de Hallottam olyanról, hogy mar nem lesz mind ingyen, csak a hiány szakmák
2014. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg csak az iskolarendszerű képzés van ingyen

(a tanfolyam sajnos nem)

2014. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha tanfolyami rendszerben indul akkor fizetős mindenkinek, azt az állami nem finanszírozza csak iskolarendszerű képzésben ingyenes az első okj képzés.
2014. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az iskolarendszerű miben más? Ott is van esti és levelező képzés?
2014. febr. 26. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak ott van esti és levelező meg ugye nappali..a tanfolyam az az tanfolyam, abban nincsenek ilyen kategóriák.

Attól függetlenül hogy lehet olyan a tanf hogy mindennap kell menni attól az nem nappali képzés..csak intenzív képzés. (ez a hivatalos megnevezése)

Ettől függetlenül tudom tapasztalom, hogy a netes hirdetések között sok a kavarodás, sokszor maga az iskola okj tanfolyamnak hirdeti az iskolarendszerű képzését hibásan. De az a lényeg hogy te tudd..eleve iskolát keress ne olyan helyet ahol valamilyen kft vagy bt indítja a képzést.

2014. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!