Mit csinál egy grafikus?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha valaki le tudná nekem jól összefoglalva hogy mi is egy grafikus feladata. Minden érdekel, Milyen cégeknél tud dolgozni, milyen "grafikus fajták" vannak, miket csinál, mihez kell értenie, mennyit kereshet kezdőként, és esetleg később, akár külföldön... Mindent ami csak tudni lehet róla!

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. márc. 4. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Számítógépen tervez grafikákat
2014. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég valaki ezt írta a témához


"én az vagyok. x éve. + adobe képzéseket, kiadványszerkesztés, tipográfiát tanultam.

Kézi rajzokat csinálok, digitálisan festek, illusztrációkat készítek, logókat tervezek műszaki pontossággal, gyakorlatilag mindent.


Jelenlegi cégemnél minden neves hazai cégnek dolgoztam, ahol rengeteg megbecsülést kaptam. De a fizetés nulla száz nettó + juttatások. Póbáltam váltani, de máshol

még ennyit sem adnak" -

2014. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm grafikusként könyvborítókat és kenukra meg kajakokra mintákat (tulajdonképpen a kinézetet) tervez. Nem tudom, mennyit keres, de az egyetemet nem fejezte be. A barátnőm pedig most érettségizik művészeti iskolában grafika szakon, most épp egy számítógépes játéknak a helyszíneit tervezi ps-sel, iszonyat tehetséges, és nem is keres vele rosszul, pedig 19 éves.
2014. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bertold válasza:
100%
2014. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!