Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elvagyok késve valamivel? 25...

Elvagyok késve valamivel? 25 évesen lesz meg az érettségim, és utána szeretnék menni egyetemre, programozónak.

Figyelt kérdés
Vagy már ki leszek égve?
2014. márc. 4. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tanulni sosem késő, nyilván le leszel maradva, de ha van célod, akkor nincs gond.

Eddig dolgoztál?

2014. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
8. osztály után dolgoznom kellet, nembírtam tanulni. Most fogok befejezni egy iskolát, eladó szakma(2éves) ... Ez csak azért lesz, hogy legyen valamim. Szeptemberbe kezdem az estin az érettségit.
2014. márc. 4. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve. 30 éves korodban már jól fogsz keresni.

Én ugyan ennyi idős koromra már kispóroltam egy nagy lakás, autó és motor árát, de jobb későn kezdeni jól élni, mint soha.

2014. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
NEM! SOk sikert :)
2014. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
no para kitartás és türelem
2014. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz! :)
2014. márc. 5. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk is mindig azt mondják a suliban, hogy olyan világban élünk, ahol életünk végéig tanulni kell.
2014. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem, mert sok olyan szakma/hivatás van, aminek az elkezdése, tanulása életkorhoz kötött.
2014. márc. 6. 07:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudok sok olyan hivatást/szakmát ami életkorhoz között az elkezdése.

Amiket tudok: rendőr, katona, tűzoltó ..érthető okokból...

Másik ilyen csoport lehet: táncos, balett táncos megint érthető okokból..

Az összes többi szakma nem kötött korhoz..legyen az jogász, orvos,..mérnök, szakács, pék...informatikus, villamosmérnök, pedagógus..akármi..lehet tanulni 550 évesen is..semmi korlátozás...

2014. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont azokra gondoltam, amiket említettél
2014. márc. 6. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!