Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 16-ik vagyok az ideiglenes...

Ha 16-ik vagyok az ideiglenes felvételi jegyzékben és 17-et vesznek fel akkor az biztos, hogy már felvettek?

Figyelt kérdés
Még március 17-ig meglehet változtatni a sorrendet és attól félek elém kerül egy erősebb és én lecsúszok.Vélemények?

2014. márc. 6. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De ugyanúgy ki is eshetnek előled :) ezért ez mindenképp jó helyezés!
2014. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm első.^^ Te is most felvételizel?:)
2014. márc. 6. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmi sem biztos; lehet, hogy tényleg elég kerül valaki, de nagyobb eséllyel jelentkezik ki valaki előled, mint be eléd. Én anno 25. voltam a listán, és 16 embert vettek fel, és bejutottam :) Szóval nem kell izgulni.


Azért a helyesírásra kicsit gyúrj rá, mert lesz tollbamondás, és a "16-ik" a 3-pontos hibakategóriába tartozik.

2014. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Először úgy írtam le,hogy 16.-ik de aláhúzta így azt hittem helytelen. Köszönöm szépen.^^
2014. márc. 6. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
hova jelentkeztél ? :)
2014. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Oh, tuti bent vagy
2014. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok :) Igen én is most felvételizem.

Én még csak egy ideiglenes listát tudok, ami engem érint, a többi suli csak március 12-én teszi közzé :(

Egyébként, ha csak tizenhatodik és számmal jelölöd, a 16. simán a helyes. De ne aggódj ez a legkevesebb, itt nem osztályozzák a helyesírásod :D!!! Ráadásul a központin is túl vagyunk, ott pedig már a fogalmazásban kijavították, amit kellett :D.

2014. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, eléd nem csúszhat be senki, bent vagy! :D

Az ideiglenes direkt arra van, hogy ebbe mindenki benne van, még az is, aki utolsónak jelölte. Nincs olyan, hogy ebben eléd megy valaki, már csak kiesni tudnak. Gratulálok! :)

2014. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kerülhetnek be eléd! Ez biztos! Te már csak jobb helyre kerülhetsz! 100000%, hogy bent vagy! :)

Gratulálok! ;)

2014. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2014. márc. 9. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!