Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges az hogy olyan...

Lehetséges az hogy olyan középiskolába menjek, amit nem jelöltem be? Mert repülőgép javító (vagy valami ilyesmi) szeretnék lenni. Szerintetek érdemes lenne ezt csinálni?

Figyelt kérdés
ja és azt kifelejtettem,hogy négyes tanuló vagyok,és a humán szakot választottam(a történelem miatt).

2014. márc. 6. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz oda bekerülni, amit nem jelöltél meg.
2014. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most már csak sorrendet engednek változtatni

(teljesen új iskolát nem tudsz megjelölni)

2014. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

b*szki.és gimi után tudok?

ja egyébként köszi a válaszokat

2014. márc. 6. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj átjelentkezni minél előbb, ha tudsz.
2014. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

és mit gondoltok a repülőgép javító munkáról?

2014. márc. 6. 22:28
 6/6 anonim válasza:
repulőgép-szerelők, és repülôgép-műszerészek cannak akik repülőket javítanak... itthon nincs esélyed meftanulni és olyan bizonyítványt szerezni, amivel aztán el tudsz normális helyen helyezkedni ez a szomorú igazság, humán beállítottsággal meg defőleg ne menj ilyen szakmára mert sok csalódás érhet. Elnézést ha kemény voltam ( repülőgép-szerelő vagyok lassan 10 éve ...)
2014. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!