Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most én teljesen összezavarodt...

Kovács Kálmán Péter kérdése:

Most én teljesen összezavarodtam! A nappali tagozatos érettségi felső korhatára érdekelne. Mennyi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én elvégeztem a 11. osztályt szakközépiskolában (érettségin), de sajnos ki kellett hagynom egy évet családi okok miatt.. Most töltöttem a 20-at február 24.-én... Annyi érdekelne, hogy nappali tagozaton én belefoghatok-e még? Ha igen, hány évet kell járnom?

2014. márc. 8. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még belefoghatsz huszonegy éves korodig

minden további nélkül

2014. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összekeverednek a fejedben a fogalmak, az érettségi semmilyen tagozatos, és nincs korhatára, az egy vizsga.

Akkor érettségizhetsz, ha befejezted a középiskola 12. évfolyamát, tehát még egy évet kell elvégezned.

Ehhez beiratkozhatsz nappali tagozatos középiskolába (nem érettségire), de csak ha vesznek. Mivel nem vagy tanköteles, a régi iskolád nem köteles visszavenni, csak ha akar. Neked kell megkeresned az iskolát, ahova felvesznek.

2014. márc. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még simán mehetsz nappali érettségire
2014. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!