Szerintetek van esélyem bejutni a Debreceni Bethlen Gáborba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Írásbelin 65pontot írtam.Szóbeliről még nem kaptam eredményt.Emelt angolon 57. vagyok az ideiglenes listán és 34-et vesznek fel..szerintetek mennyire van esely?5-6 osztaly evvege kituno 7évvége 3db 4es többi 5ös

8.félév kitünő !!

elméletileg a szóbelit nem számolták bele a listába bár nemtudom?szerintetek 23 ember kiesik előttem?vagy mennyi esélyem van hogy bentlegyek??



2014. márc. 8. 23:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Van esélyed
2014. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Csak az emelt angolra jelentkeztél?

De akkor is van esélyed, még annyian kiesnek előled simán

2014. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Az emelt matekot is beírtam.Oda 17főt vesznek fel és 56.vagyok.

Szerintetek a sorrenden hogy változtassak?

1.Bethlen emelt matek

2.Bethlen emelt angol

3.Csokonai ott 77.vagyok és azthiszem 34-et vesznek

4.Brassai (bentvagyok)

5.Brassai (bentvagyok a listan)

6.Beregszaszi..

Szerintetek rakjam előre az angolt?hogy minnél előrébb kerüljek?

2014. márc. 9. 09:44
 4/22 anonim ***** válasza:
Nehogy sorrendet változtass,mert a végén az lesz,hogy a matekot hátrarakod,aztán kiderül,hogy felvettek volna.Simán kiesnek előtted.Az legyen legelöl,ahova leginkább menni szeretnél.:)
2014. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De az a baj ,hogy matekra 17-et vesznek fel és 56. vagyok..elég húzás hogy 39 ember kiesik előttem..nem valószinü:/

és akkor úgy kéne hogy elől emelt angol utanna csokonai,brassai,és matek!:D

2014. márc. 9. 11:02
 6/22 anonim ***** válasza:
emelt matekra vagy angolra akarsz menni jobban?! van olyan ismerősöm aki 123.helyről is bekerült egy 32 fős osztályba..
2014. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

emelt matekra de nem hiszem hogy kiesik 39 ember..

de nekem az angol is jó. oda esélyesebb hogy bejutok.

2014. márc. 9. 12:57
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez rossz hozzáállás.Nem rábeszélni akarlak az emelt matekra,nem is tudom melyik suli az,de oda menj ahova a szíved húz,ne oda ahova több esélyed van.És neked emelt matekra sok esélyed van,de a te kedvedért: [link]
2014. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igaz én tényleg emelt matekra szeretnék mennni..Ez egy közgazdasági szakkozepiskola..Debrecen egyik legjobb iskolaja.De ha az emelt angolra vesznek fel azt sem bánom mert nagyon szeretnek abba az iskolaba menni,mindegy melyik szak bár matek jobb lenne..Ahhoz,hogy matekra bekerüljek a 17 főbe ahhoz 39 embernek kell kiesnie előttem ami azért elég sok ember egy ilyen jó iskolához képest míg az emelt angolon csak 23embernek kéne kiesni előttem,ezért látom úgy,hogy az kell előrébb mivel oda több esélyem van.:)
2014. márc. 9. 14:56
 10/22 anonim ***** válasza:
Debrecen egyik legjobb iskolája??? Ezt még gondold át szerintem...
2014. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!