Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Utólag lehet jelentkezni...

Utólag lehet jelentkezni emelt szintű érettségire? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Azért nem jelentkeztem , mert akkor még nem voltam tisztába vele mit is szeretnék, akkor a családom nem támogatott, nem is foglalkoztak ezzel, de most látom,hogy egyedül is menne a tanulás, mert meg tudok állni a saját lábamon. Segítsetek légyszives.

2014. márc. 11. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Az oktatas.hu honlapon van olyan fül, hogy érettségi, ott találsz ismertetőket. Egy évben kétszer lehet menni, az őszire szeptember első napjaiig kell, a tavaszira meg februárban. A fenti honlapon meghirdetik, hogy melyik iskolák tartanak eleltet és ott kell jelentkezni, de a saját volt iskoládban is érdeklődhetsz. Ez már fizetős.
2014. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint jelentkezni kell addig, az őszi vizsga október-novemberben van.
2014. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha most érettségizel, akkor már nem tudsz változtatni a jelentkezéseden.

Ősszel jelentkezhetsz szintemelőre, 25 ezer forintért.

2014. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ősszel mehetsz legközelebb. Addigra reméljük, megtanulod, hogy nem a családodra meg másokra kell újjal mutogatni, ha valamit TE nem tudsz megoldani.
2014. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

tudod,könnyebb annak akit támogat a családja, nem érzed át a helyzetemet ezért nem is szólhatsz meg.

2014. márc. 11. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok Pont arra jártam, ezért kimásolom neked a tájékoztató oldal linkjét: [link]
2014. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) már átolvastam :)
2014. márc. 11. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, persze. De ettől függetlenül a tanulmányaidat magadnak csinálod, semmi közük hozzá csúnyán monda. Ez valami, amit magadnak akarsz elérni, nem pedig másnak. De ez csak az én véleményem.
2014. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*mondva
2014. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!