Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépgyártás technológiai...

Gépgyártás technológiai technikus "robot" munkát végez?

Figyelt kérdés

mennyi lehet keresni ilyen okj képzéssel?

Monoton munka?

mit csinál?



2014. márc. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel és CNC forgácsoló képzéssel én 21 évesen nem végzek robot munkát. Egyedi szerszámgyártásban marok, huzalszikrázok és tömbszikrázok. De ez egyébként akarat és fogékonyság kérdése, hogy mire viszed...
2014. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedi vagy kis szériás gyártásban semmi sem monoton, 500 darab ugyanolyan alkatrészt megcsinálni a hónap minden munkanapján már annál inkább...
2014. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és nehéz ezen berendezések elsajátítása nehéz? ad azért egy kis alapot a suli?
2014. márc. 24. 19:01
 4/5 anonim válasza:
Ad egy kis alapot,annyit hogy lesz egy kicsi fogalmad a dogokról,de az iparban minden más mint a suliban.Ott mindig mást és mást csinálnak,sok kis trükköt,szakmai fogást fogsz megtanulni.Először majdnem olyan lesz mintha nem is tanultál volna olyat előtte,de nem kell félni mindenki így kezdte.Ha rendesen megtanulod a szakmát akkor onnan már könnyebb lesz jobban fizető állás találni.
2014. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nekem is ez a végzetségem, de sajnos eddig nem sikerült ebben elhelyezkednem... "Robot" munkát kell végeznem egy multinál múszakonként kb 5000 db az elvárt és elhiheted ez nagyon unalmas. Folyamatosan adom le, küldözgetem az önéletrajzomat, de mivel nincs tapasztalatom nem akartak még sehol alkalmazni. De mihenst akad valami más máris dobbantok ettől a cégtől.
2014. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!